نشر صاحب الامر سایت آیت الله العظمی صافی اصفهانی ، موسسه صاحب الامر
  • امام کاظم علیه السلام فرمودند: خوشا به حال آن شیعیان ما که در عصر غیبت قائم ما، به ریسمان ولایت ما چنگ بزنند. کمال الدین، ج 2، ص 361.


تعداد بازدید
613918


اوقات شرعی

تاریخ امروز

عضویت در خبرنامه
نام و ایمیل خود را وارد فرمایید
پنجم صفر شهادت حضرت رقیه سلام الله علیهاپنجم صفر شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها
در روز پنجم ماه صفر سال 61 هجری حضرت رقیه مظلومانه به شهادت رسید.نام شریفش رقیه،فاطمه و زینب است.پدرشان مولانا الشهید اباعبدالله الحسین علیه السلام و مادرشان ام اسحاق است.
ادامه مطلب...
یکم صفریکم صفر
1-وارد کردن سر مطهر امام حسین علیه السلام به شام بنی امیه این روز را به خاطر ورود سر مطهر امام حسین علیه السلام به شام عید قرار دادند. 2-ورود اهل بیت علیهم السلام به شام
ادامه مطلب...
دوازدهم محرمدوازدهم محرم
دوازدهم محرم دفن شهدای کربلا روز دفن بدنهای مطهر سید الشهداء علیه السلام و اهل بیت و اصحاب آن حضرت,توسط امام سجاد علیه السلام به یاری جمعی از بنی اسد است.
ادامه مطلب...
یازدهم محرم حرکت کاروان اُسرا از کربلایازدهم محرم حرکت کاروان اُسرا از کربلا
یازدهم محرم حرکت کاروان اُسرا از کربلا عمرسعد ملعون روز یازدهم تا وقت ظهر در کربلا ماند و بر کشتگان سپاه خودنماز گذارد و آنان را به خاک سپرد.وقتی روز از نیمه گذشت فرمان داد تا دختران پیامبر صلی الله علیه وآله
ادامه مطلب...
شب عاشورا- 1-سخنان امام علیه السلام با اهل بیت و اصحابششب عاشورا- 1-سخنان امام علیه السلام با اهل بیت و اصحابش
در این شب امام حسین علیه السلام اصحاب و اهل بیت خود را جمع نمودند و کلماتی را به آنان فرمودند.خلاصه کلمات حضرت این بود که من بیعت خود را از شما برداشتم و شما را به اختیار خود گذاشتم تا به هر جا که میخواهید کوچ کنید.
ادامه مطلب...
1234تاریخ روز
اوقات شرعی