������ �������� سایت آیت الله العظمی صافی اصفهانی ، موسسه صاحب الامر
  • امام کاظم علیه السلام فرمودند: خوشا به حال آن شیعیان ما که در عصر غیبت قائم ما، به ریسمان ولایت ما چنگ بزنند. کمال الدین، ج 2، ص 361.


تعداد بازدید
825151


اوقات شرعی

تاریخ امروز

عضویت در خبرنامه
نام و ایمیل خود را وارد فرمایید
زیارت امام حسین علیه السلام و فضیلت آن:زیارت امام حسین علیه السلام و فضیلت آن:
زیارت امام حسین علیه السلام و فضیلت آن: یکی از مستحبّاتی که در راه استکمال خیلی مؤثر است و احادیثی هم دربارۀ آن وجود دارد زبارت امام حسین علیه السلام است.اربعین هم نزدیک است و به مناسبت قُرب اربعین بد نیست که چند کلمه راجع به همین مطلب عرض کنیم.اهل معرفت روی این مطلب تجربه کرده اند.
ادامه مطلب...
پنجم صفر شهادت حضرت رقیه سلام الله علیهاپنجم صفر شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها
در روز پنجم ماه صفر سال 61 هجری حضرت رقیه مظلومانه به شهادت رسید.نام شریفش رقیه،فاطمه و زینب است.پدرشان مولانا الشهید اباعبدالله الحسین علیه السلام و مادرشان ام اسحاق است.
ادامه مطلب...
یکم صفریکم صفر
1-وارد کردن سر مطهر امام حسین علیه السلام به شام بنی امیه این روز را به خاطر ورود سر مطهر امام حسین علیه السلام به شام عید قرار دادند. 2-ورود اهل بیت علیهم السلام به شام
ادامه مطلب...
سیزدهم محرمسیزدهم محرم
اسرای اهل بیت علیهم السلام در مجلس ابن زیاد. پس از آنکه اسرا و سرهای مقدس شهدا را در کوفه گردانیدند ابن زیاد در کاخ خود نشست و دستور داد سر مطهر امام حسین علیه السلام را در برابرش گذاشتند.
ادامه مطلب...
دوازدهم محرمدوازدهم محرم
دوازدهم محرم دفن شهدای کربلا روز دفن بدنهای مطهر سید الشهداء علیه السلام و اهل بیت و اصحاب آن حضرت,توسط امام سجاد علیه السلام به یاری جمعی از بنی اسد است.
ادامه مطلب...
1234567تاریخ روز
اوقات شرعی